اشتراک نسخه کاغذی مجله کسب و کار هاروارد فارسی

مجله کسب و کار هاروارد (HBR) - اشتراک مجله

مجله کسب و کار هاروارد

مجله کسب و کار هاروارد (HBR) - اشتراک مجله

مجله کسب و کار هاروارد (HBR: Harvard Business Review)، معروف‌ترین مجله مدیریتی دنیاست که توسط انتشارات دانشگاه هاروارد منتشر می‌شود. مقالات مجله کسب‌و‌کار هاروارد گستره زیادی از موضوعات مدیریتی از قبیل رهبری، تغییر سازمانی، مذاکره، استراتژی، عملیات، مارکتینگ، فایننس، و مدیریت افراد را در صنایع و کشورهای مختلف پوشش می‌دهد. در مورد اعتبار این مجله ذکر تنها ذکر همین جمله کافیست که مشاهیر دنیای مدیریت همچون مایکل پورتر و پیتر دراکر مقالاتِ جریان سازِ خود را در آن منتشر نموده‌اند. نیز، مفاهیم مدیریتی همچون کارت امتیازی متوازن (BSC)، شایستگی‌ محوری (Core Competence)، مهندسی مجدد (Reengineering)، و نزدیک‌بینی بازاریابی (Marketing Myopia) برای اولین بار در آن ظهور یافته‌اند. تیراژ مجله کسب‌و‌کار هاروارد در کل دنیا بالغ بر ۲۵۰ هزار نسخه بوده و به ۱۴ زبان دنیا منتشر می‌شود.

در ایران نیز نشر نوین از سال ۱۳۹۳ اقدام به انتشار این مجله وزین نموده و تاکنون ۱۶ نسخه از آن را به صورت الکترونیکی منتشر کرده است. اکنون و پس از گذشت ۴ سال، مفتخریم به اطلاع تمامی علاقه‌مندان برسانیم که نسخه کاغذی این مجله ارزشمند به صورت تمام رنگی و مطابق با استانداردهای مجله زبان اصلی آماده عرضه بوده و به صورت ماهیانه منتشر خواهد شد.

چاپ با کیفیت
مجله به صورت تمام رنگی بوده و کیفیت چاپ آن بسیار عالی است
محتوای با کیفیت
مترجمان و ویراستاران ما دانش آموختگان رشته مدیریت و MBA از دانشگاه‌های برتر کشورند
سابقه درخشان
نشر نوین با سال‌ها تجربه در صنعت نشر، ناشر بهترین و بروزترین کتاب‌های مدیریتی دنیاست

اشتراک نسخه کاغدی

برای خرید تکی و یا اشتراک نسخه کاغذی مجله کسب و کار هاروارد فارسی، از لینک زیر استفاده نمایید. خرید اشتراک یکساله، علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها و تاثیر نپذیرفتن آن از افزایش قیمت های آتی شما، به برنامه ریزی بهتر ما کمک می کند.

برای خرید اشتراک سازمانی و یا دانشجویی، لطفا با ما تماس بگیرید.

تک نسخه
45هزار تومان
  • یک شماره
  • هزینه ارسال: 10 هزار تومان
  • ...
اشتراک ۶ ماهه
غیر فعال
  • 6 شماره از مجله
  • ارسال رایگان
  • (به دلیل نوسات شدید قیمت چاپ و کاغذ فعلا غیر فعال است)
اشتراک یک ساله
غیرفعال
  • 12 شماره
  • ارسال رایگان
  • (به دلیل نوسات شدید قیمت چاپ و کاغذ فعلا غیر فعال است)

دریافت رایگان مجله

در صورت نیاز به مشاهده کیفیت محتوا و چاپ مجله، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما در اسرع وقت برای ارزیابی و هماهنگی ارسال رایگان یک شماره از مجله هاروارد با شما تماس می گیرند:

*
*
*

اپلیکیشن مجله هاروارد

مجله کسب و کار هاروارد فارسی رایگان

اپلیکیشن اختصاصی «مجله هاروارد» به منظور عرضه الکترونیکی مجله کسب و کار هاروارد و برخی کتابهای مدیریتی نشر نوین تولید و عرضه شده است. این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS طراحی و عرضه شده است. دریافت آن رایگان است و بخش زیادی از محتوای آن نیز بصورت رایگان عرضه شده است. 6 شماره آخر مجله غیر رایگان است و می توانید از طریق اپلیکیشن، آنها را خریداری و مطالعه نمایید.  

Copyright 2016 - 2019 | All rights reserved